O NAS

Prywatna Opieka Medyczna S7 od 2014 roku realizuje świadczenia medyczne dla Klientów Indywidualnych i Klientów Firmowych w ramach pakietów medycznych (abonamentów medycznych). Obecnie w ofercie S7 znajduje się ponad 1000 placówkach medycznych. Posiadanie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego umożliwia szybki i nielimitowany dostęp do lekarzy i badań w całej Polsce (brak rejonizacji – możesz korzystać tam, gdzie aktualnie się znajdujesz).

Firmy, które posiadają opiekę medyczną od S7 Health: ZAUFALI NAM.

Oficjalnym partnerem jest POLMED S.A. – polska spółka zapewniająca wysoką jakość usług medycznych w Polsce od 1999 roku.

List referencyjny POLMED S.A. rekomendujący S7 Health Sp. z o.o. – REFERENCJE.

Dołącz do tysięcy zadowolonych pacjentów objętych prywatną opieką medyczną!

Opinie o S7: Nagrody i wyróżnienia

Pakiet Medyczny S7 uzyskał I miejsce w kategorii najlepsza usługa oraz został uhonorowany Medalem Europejskim 2014, przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Ministra Spraw Zagranicznych RP. Priorytetem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promowanie wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające w Polsce, zwiększenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Ponadto, firma S7 zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2014, który jest realizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020 i posiada poparcie Kancelarii Prezydenta RP.

Na zdjęciu: Radosław Waszkiewicz – Wiceprezes Zarządu Trzy Plus, Rafał Milczarski – Prezes Polskich Linii Lotniczych LOT, Paweł Wachnik – Wiceprezes Zarządu LOTOS Paliwa, Marek – Tomczuk – Wiceprezes Zarządu Bank PEKAO, Bartosz Marczuk – Wiceminister MRPiPS, Paweł Surówka – Prezes Zarządu PZU SA, Mirosław Mańkiewicz – Prezes Zarządu S7Health, Łukasz Kroplewski – Wiceprezes PGNiG

Od 1 marca 2018 S7 Health jest Partnerem Strategicznym w programie Karta Dużej Rodziny. Podczas uroczystej gali w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wiceminister przedstawił nowych Strategicznych Parterów (zdjęcie powyżej), w tym S7 Health:

Jeżeli jest choroba – taka potrzeba, sytuacja – jest z nami S7 Health, czyli rodzina ma możliwość zaspokojenia takiej pierwszej potrzeby , uzyskania zniżki na to, że będzie się leczyć.

Współpraca i kariera

Możliwość współpracy i sprzedaży pakietów medycznych S7: wiecej informacji