Konferencje WallStreet 22 – S7 Health partnerem!

25-27 maja 2018 roku odbyła się Konferencja WallStreet 22 – jedno z najważniejszych spotkań inwestorów indywidualnych, przedsiębiorców, start-upów oraz przedstawicieli rynku finansowego w Polsce

Organizator – Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych – zadbał o to, by inwestorzy mogli spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami spółek, a także poszerzyć swoją wiedzę oraz skonfrontować pomysły inwestycyjne.

Część merytoryczna prowadzona była zarówno w formie wykładów jak i paneli dyskusyjnych. Liczba wykładów przekroczyła czterdzieści i odbywały się w różnych salach. Każdy zatem mógł znaleźć coś dla siebie.

Największą liczbę uczestników przyciągnęła rozmowa z dr. Leszkiem Czarneckim, którą poprowadził Eryk Stankunowicz – zastępca Redaktora Naczelnego magazynu Forbes. Gość specjalny opowiedział zgromadzonym o tym jak budował swój wielomiliardowy majątek, o książce, którą wydał, działaniach podejmowanych w swojej grupie kapitałowej.

Na konferencji nie mogło zabraknąć osób reprezentujących S7Health (Daniel Kubach – współwłaściciel, Mirosław Mańkiewicz – prezes zarządu oraz Jerzy Błochowiak – dyrektor sieci sprzedaży), które od wielu lat jest Partnerem Biznesowym Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.