Pakiety Medyczne dla Ciebie i Rodziny

Pakiety Medyczne dla rodziny, potocznie zwane jako prywatne ubezpieczenie zdrowotne, to alternatywa dla Narodowego Funduszu Zdrowia, a także dla zbyt kosztowych prywatnych wizyt, z których korzystasz ze względu na brak możliwości skorzystania z regularnych wizyt na kasę chorych.

pakiety medyczne dla rodziny


Kliknij i wypełnij wniosek rejestracyjny: kup pakiet


Pakiety medyczne dla Rodziny i nie tylko

Możesz wybrać każdy z 6 pakietów w jednej wersji do wyboru: indywidualnej, partnerskiej lub rodzinnej. Oszczędzaj na leczeniu zamiast na zdrowiu.

Indywidualny – pakiet usług medycznych dla Ciebie, czyli jednej osoby
Partnerski – pakiet usług medycznych dla dwóch osób: rozszerzony o współmałżonka, partnera lub jedno dziecko do ukończenia przez nie 25 roku życia
Rodzinny – pakiet usług medycznych dla całej rodziny: małżonkowie/partnerzy
oraz wszystkie dzieci do ukończenia przez nie 25 roku życia

pakiet medyczny dla jednoosobowej działalności gospodarczej

Pakiet rodzinny się opłaca! Płacisz za dwie osoby dorosłe, 50% za pierwsze dziecko, a reszta dzieci gratis. Nie posiadamy górnej granicy ilości dzieci. Całe Twoje potomstwo zostanie objęte opieką medyczną w jednej comiesięcznej opłacie.

Dopasuj pakiet medyczny do Twoich potrzeb

Pakiety Medyczne S7 Health dają wybór, elastyczność i szybki dostęp do niezbędnych świadczeń medycznych oraz zapewniają profesjonalną opiekę, oferują najwyższe standardy i spokój, którego potrzebujesz.

PORÓWNANIE PAKIETÓW MEDYCZNYCH

Poznaj wygodę i unikalne zalety pakietów medycznych. Poświęć tylko kilka minut, by spośród kilku zakresów Opieki Medycznej wybrać pakiet medyczny skrojony na miarę Twoich potrzeb. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki różnorodnym usługom, swobodnemu dostępowi do specjalistów i badań, licznym zniżkom i darmowym szczepieniom zawartym w cenie jednego abonamentu.

pakiet medyczny dla rodziny

Pakiety medyczne dla rodziny, osoby indywidualnej lub partnerów zaczynają się już od 49 zł za miesiąc. Dodatkowo należy uwzględnić jednorazową opłatę za wydanie spersonalizowanej Karty Pacjenta w wysokości 10 zł dla Klienta Indywidualnego.

Dostęp do Panelu Klienta Online

Każdy Klient po wykupieniu Pakietu Medycznego S7 otrzymuje Indywidualne Konto Online, a wraz z nim:

  • dostęp do faktur
  • możliwość płatności online
  • podgląd na listę placówek medycznych
  • niezbędne numery telefonu

Zamów Pakiet Medyczny

Kliknij i wybierz pakiet medyczny dla rodziny lub siebie.

kup pakiet