PAKIETY INDYWIDUALNE

Pakiety Medyczne, potocznie zwane jako prywatne ubezpieczenie zdrowotne, to alternatywa dla Narodowego Funduszu Zdrowia, a także dla zbyt kosztowych prywatnych wizyt, z których korzystasz ze względu na brak możliwości skorzystania z regularnych wizyt na kasę chorych.

pakiet medyczny srebrny


Kliknij i wypełnij wniosek rejestracyjny: kup pakiet


Pakiety medyczne – Rodzaje

pakiety medyczne - rodzaje - s7signum.com

Dopasuj pakiet medyczny do Twoich potrzeb

Pakiety Medyczne S7 Health dają wybór, elastyczność i szybki dostęp do niezbędnych świadczeń medycznych oraz zapewniają profesjonalną opiekę, oferują najwyższe standardy i spokój, którego potrzebujesz.

Poznaj wygodę i unikalne zalety pakietów medycznych. Poświęć tylko kilka minut, by spośród kilku zakresów Opieki Medycznej wybrać pakiet medyczny skrojony na miarę Twoich potrzeb. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki różnorodnym usługom, swobodnemu dostępowi do specjalistów i badań, licznym zniżkom i darmowym szczepieniom zawartym w cenie jednego abonamentu.

dopasuj pakiet

Pakiety medyczne dla Klienta Indywidualnego zaczynają się już od 49 zł za miesiąc. Dodatkowo należy uwzględnić jednorazową opłatę za wydanie spersonalizowanej Karty Pacjenta w wysokości 10 zł dla Klienta Indywidualnego.

Dostęp do Panelu Klienta Online

Każdy Klient otrzymuje natychmiastowo Indywidualne Konto Online, a wraz z nim:

  • dostęp do faktur
  • możliwość płatności online
  • podgląd na listę placówek medycznych
  • program lojalnościowy – możliwość obniżenia ceny pakietu
  • niezbędne numery telefonu

Zamów pakiet medyczny

Kliknij i wybierz pakiet medyczny S7 dla siebie i swojej rodziny.

kup pakiet