O NAS

Prywatna Opieka Medyczna S7 od 2014 roku realizuje świadczenia medyczne dla Klientów Indywidualnych i Klientów Firmowych w ramach pakietów medycznych (abonamentów medycznych). Obecnie w ofercie S7 znajduje się ponad 1000 placówkach medycznych. Posiadanie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego umożliwia szybki i nielimitowany dostęp do lekarzy i badań w całej Polsce (brak rejonizacji – możesz korzystać tam, gdzie aktualnie się znajdujesz).

Oficjalnym partnerem jest POLMED S.A. – polska spółka zapewniająca wysoką jakość usług medycznych w Polsce od 1999 roku.

Dołącz do tysięcy zadowolonych pacjentów objętych prywatną opieką medyczną!

Opinie o S7: Nagrody i Wyróżnienia

Pakiet Medyczny S7 uzyskał I miejsce w kategorii najlepsza usługa oraz został uhonorowany Medalem Europejskim 2014, przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Ministra Spraw Zagranicznych RP. Priorytetem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promowanie wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające w Polsce, zwiększenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Ponadto, firma S7 zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2014, który jest realizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020 i posiada poparcie Kancelarii Prezydenta RP.

Współpraca i Kariera

Możliwość współpracy i sprzedaży pakietów medycznych S7: wiecej informacji