O NAS

Opieka Medyczna S7 od 2008 roku realizuje świadczenia medyczne dla Klientów Indywidualnych i Klientów Firmowych w ramach pakietów medycznych (abonamentów medycznych). Obecnie w ofercie S7 znajduje się ponad 1000 placówkach medycznych. Posiadanie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego umożliwia szybki i nielimitowany dostęp do lekarzy i badań w całej Polsce (brak rejonizacji – możesz korzystać tam, gdzie aktualnie się znajdujesz).

Dołącz do tysięcy zadowolonych pacjentów objętych prywatną opieką medyczną!


Operatorem usług medycznych jest POLMED S.A. – polska spółka zapewniająca kompleksową opiekę medyczną od 1999 roku.


Opinie o S7 Medical Company i pakietach medycznych:

opinie o s7

Produkt OM Signum (obecnie S7 Health) został uhonorowany Medalem Europejskim 2014 BCC (Business Centre Club), przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Ministra Spraw Zagranicznych RP. Priorytetem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promowanie wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające w Polsce, zwiększenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Ponadto, firma S7 zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2014, który jest realizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020 i posiada poparcie Kancelarii Prezydenta RP.


Możliwość współpracy i sprzedaży pakietów medycznych S7: wiecej informacji